فیلتر بر اساس قیمت
فیلتر بر اساس برند
دسته‌‌بندی‌ها

نمایش 1 - 8 کالا از 8

نظافت و نگهداری خودرو

نظافت و نگهداری خودرو

نظافت و‌ نگهداری خودرو یکی از مهم ترین دغدغه های افراد صاحب خودرو‌ است. با وجود آلودگی های گسترده مخصوصا در شهرهای بزرگ، گرد و غبار و بارندگی، شاید تمیز نگه داشتن مداوم خودرو کاری غیرممکن به حساب بیاید. اما باید بگوییم که با پیشرفت تکنولوژی در حوزه نانو این غیر ممکن تا حد زیادی به یک امر قابل دسترسی تبدیل گشته است. شما می توانید با استفاده از محصولاتی که در حوزه نانو تولید می شوند، در همه زمینه ها به ویژه نظافت و نگهداری خودرو، احساس آرامش را به خود هدیه دهید.

کاربرد نانو در نظافت و نگهداری خودرو

محققان در حوزه نانو تکنولوژی با کشف تاثیرات نانو‌ امولوسیون ها بر پاک کنندگی بدون نیاز به آب، توانستند با استفاده از این مواد در تولید انواع شوینده ها، جهش بزرگی در این صنایع ایجاد کنند. از  نانو امولوسیون های تری گلیسیرید بر پایه آب در محصولات شوینده مخصوص نظافت و نگهداری خودرو استفاده می شود. عدم وجود الکل و مواد اسیدی یا قلیایی در فرمولاسیون این محصولات موجب شده است تا هیچ گونه آسیب مخربی بر روی سطوح استفاده شده، نداشته باشند. خاصیت ویژه و بارز نانو ذرات، جذب آلودگی ها بدون نیاز به آب است که پاک کنندگی عالی را به همراه دارد.

ویژگی مهم دیگر این مواد، داشتن خاصیت آنتی استاتیک آنهاست که باعث عدم تجمع گرد و‌غبار و آلودگی بر روی سطوح می شود. به همین دلیل هنگامی که شما، از مواد شوینده نانو برای نظافت و‌ نگهداری خودرو خود استفاده می کنید، هم از نظر از بین بردن کامل آلودگی ها مطمئن هستید و هم اینکه با توجه به خاصیت آنتی استاتیک آنها، خودروی شما دیرتر آلوده خواهد شد که همین امر سبب صرفه جویی در هزینه های خرید شماست. استفاده از شوینده های نانوسان علاوه بر مقرون به صرفه بودن از نظر قیمت، با توجه به عدم نیاز آنها به آب، تاثیر بالایی در صرفه جویی در مصرف آب خواهند داشت.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما