شرایط ارسال سفارشات

  • وارد پنل کاربری خود در سایت ماویتا شوید.
  • روی گزینه پیگیری سفارشات کلیک کنید.
  • در قسمت مربوطه کد سفارش خود را وارد کنید. 
  • میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

هزینه ارسال کالا توسط پیک و پست متفاوت است، این هزینه بر اساس وزن و سایز کالا تعیین می شود و در هنگام ثبت سفارش به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ارسال با پیک در شهر تهران ۴۸ هزار تومان و ارسال توسط پست پیشتاز در تهران و سایر استانها ۳۰ هزار تومان می‌باشد. و خرید حداقل ۵۰۰ تومان در ماویتا به صورت کاملا رایگان ارسال و پردازش خواهد شد.

اگر شما ساکن تهران باشید و سفارش خود را قبل از ساعت ۱۱ ظهر ثبت کنید امکان ارسال سفارش در همان روز تا ساعت ۱۸ عصر هم وجود دارد و سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۱ ظهر ثبت شوند روز بعد ارسال می‌شوند. برای شهرستان ها سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۱ ظهر ثبت شوند همان روز کالا ارسال می‌شود. و سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۱ ظهر ثبت شوند ارسال کالا برای روز بعد انجام می‌شود.

سفارشاتی که شامل ارسال رایگان میشوند از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد و در نظر داشته باشید ماویتا در روزهای تعطیل و غیر کاری تعطیل بوده و هیچگونه تعهد ارسال کالا را نخواهد داشت.

در نظر داشته باشید که ماویتا در سفارشاتی که توسط اداره پست ارسال و پردازش می‌شوند، ماویتا بابت زمان تحویل هیچگونه مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت و تمامی مسئولیت ارسال و تحویل مرسوله پستی بر عهده اداره پست خواهد بود و در صورت تاخیر در تحویل مرسوله کاربر موظف است که از طریق مراجعه به پست ثبت شکایت نماید و در صورت عدم تحویل و یا مفقودی مرسوله درخواست غرامت نماید.

امکان پرداخت در محل در سایت ماویتا وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

تماس با ما