فیلتر بر اساس قیمت
فیلتر بر اساس برند
دسته‌‌بندی‌ها

نمایش 1 - 23 کالا از 23

خانه و آشپزخانه

خانه و آشپزخانه

کالاهای دسته خانه و آشپزخانه، شامل تمامی اثاثیه‌ای است که برای یک خانه به آن نیاز داریم. از لوازم خانگی برقی گرفته تا وسایل پخت‌وپز و دکوراسیون منزل.

شاید در گذشته نه‌چندان دور، بهترین و به‌صرفه‌ترین راه برای تهیه اثاثیه منزل، مراجعه به بازار و بورس‌ فروشگاه‌های حضوری لوازم خانگی بود. به‌خصوص برای شروع یک زندگی مشترک که درواقع نیاز به کلیه لوازم به‌صورت یک‌جا وجود دارد، چنین فروشگاه‌هایی با ارائه قیمت رقابتی و تنوع بالای محصولات، دست مشتریان را برای انتخاب باز می‌گذاشتند. با این وجود، خرید جهیزیه با این سبک، کاری بسیار وقت‌گیر است؛ هم به خاطر ساعات کاری محدود فروشگاه‌ها و هم زمانی که برای طی مسافت و بازارگردی نیاز داریم.

به دلیل همین مشکلات و هم‌راستا با رشد فرهنگ خرید آنلاین، درصد چشمگیری از خریدهایی از این دست، به بازار آنلاین منتقل شده‌ است. حتی کسانی که خرید حضوری را ترجیح می‌دهند، عموما اطلاعات پیش از خرید را از فروشگاه‌های آنلاین به دست می‌آورند.

امکاناتی مثل مقایسه مشخصات فنی و قیمت، در فروشگاه‌های آنلاین در دسترس همه قرار دارد و امکان انتخاب و خرید هوشمندانه‌تر را هم در خرید حضوری و هم خرید اینترنتی فراهم کرده است.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما