فیلتر بر اساس قیمت
فیلتر بر اساس برند
دسته‌‌بندی‌ها

نمایش 1 - 15 کالا از 15

شوینده سطوح

شوینده سطوح

در منزل همه ما پر از سطوحی می باشد که کم و بیش هر روز باید آن ها را شست و شو دهیم ، بعضی از این سطوح ممکن است به علت شست و شوی مکرر و نا مناسب دچار آسیب هایی اعم از : خوردگی، پوسیدگی، رنگ پریدگی و …. شوند به همین علت بهتر است برای شست و شو و ماک کردن هر سطحی از پاک کننده ی مخصوص آن سطح استفاده کنیم ، برای مثال سطوح چوبی پاک کننده مخصوص به خود را دارند، هم چنین سطوح فلزی و سطوح های دیگر، هر کدام دارای پاک کننده ی منحصر به فرد خود می باشند که استفاده از این پاک کننده ها باعث می شود تا سطوح هم دچار آسیب نشوند و هم عمر طولانی تری داشته باشند. تمیز بودن انواع سطح ها مثل سطوح کاشی و سرامیک در منزل شما تاثیری شگرف و چشمگیر بر تمام فضای خانه دارد و حس تمیزی و آرامش را در محیط جاری می کند همه سطح ها مثل سطوح سرامیکی معمولا در معرض گرد و خاک قرار می گیرند و آشغال های ریز در درزهای سرامیک ها انباشته می شوند و لکه های مختلفی ممکن است روی آن ها ایجاد شود.

پاک کننده سطوح لینکس ، یک شوینده بسیار خوب و قوی برای انواع سطوح می باشد و می تواند سرسخت ترین و مقاوم ترین لکه ها و آلودگی ها را پاک کند و با ضد عفونی کردن سطوح تمامی میکروب ها را هم از بین ببرد. این محصول با فرمولاسیونی قوی و موثر به عمق لکه ها و آلودگی ها نفوذ کرده و به راحتی آن ها را از روی سطوح پاک می کند و در کوتاه ترین زمان درخشندگی را به سطوح ، استفاده از شوینده های سطوح باعث می شود تا شما هیچ نگرانی از کثیف شدن و آلوده شدن سطوح منزلتان نداشته باشید و با خیال راحت هر موقع که خواستید شروع به تمیز کردن سطح های مختلف منزلتان شوید .

با استفاده از این شوینده ها هم می توانید منزل خود را پاکیزه نگه دارید و هم می توانید سطوح خود را ضد عفونی کنید. قطعا این نگرانی برای همه وجود دارد که محیط و سطوح سرویس های بهداشتی را با چه چیزی تمیز کنند که همراه بر راحت بودن کاملا تمیز شود و درعین حال و از همه مهمتر سطوحی مانند سطوح کاشی و سرامیک آسیب نبیند و یا کدر نشود و در آن خوردگی ایجاد نشود .

برای همین خانه داران در جستجوی یک مایع تمیز کننده و پاک کننده ی مناسب سطوح می باشند که همه مزایای گفته شده را دارا باشد. شما می توانید به راحتی این محصول را از با قیمت مناسب از طریق سایت خریداری کنید. و مطمئن باشید که خرید مناسبی کرده اید.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما