شرایط ارسال سفارشات

در نظر داشته باشید که مشخصات و آدرس کامل محل تحویل را هنگام ثبت سفارش به درستی ثبت کنید در صورت برگشت مرسوله به مبدا، هزینه ارسال مجدد سفارش برعهده مشتری می‌باشد. 

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا :

1. به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا، حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت ، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

2. در صورتی که مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ، کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست به معنای تائید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت ماویتا هیچگونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

3. مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشند.

4. در صورتی که مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از طریق راه‌های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند. در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

5. امکان دارد مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست ارسال می شوند . در خارج از زمان معین شده به گیرنده تحویل داده شود. لذا فروشگاه اینترنتی ماویتا هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد .

6. تمامی سفارشات ماویتا در بسته بندی‌های مهر و موم شده تحویل پیک و پست می شوند . اکیداً از تحویل گرفتن بسته ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با پشتیبانی ماویتا تماس حاصل فرمائید.

7. فروشندگان ماویتا موظف هستند، سفارشات مشتریان را طبق زمان معین شده به دست مشتری برساند، در صورت تاخیر ارسال سفارش و یا لغو سفارش از طرف فروشنده ماویتا مبلغ کامل را به مشتری عودت خواهد داد.

8. در صورت مغایرت کالا و هرگونه ایراد مشتری موظف است همان روز تحویل به پشتیبانی ماویتا اطلاع دهد، در غیر اینصورت ماویتا هیچگونه تعهدی برای ارائه خدمات پس از فروش نخواهد داشت.

توجه: فروشگاه اینترنتی ماویتا در روزهای تعطیل هیچگونه تعهد ارسالی نخواهد داشت، ارسال سفارشات در روزهای کاری شنبه الی پنجشنبه انجام خواهد شد.

رویه ارسال سفارشات:

ارسال سفارشات یک روز بعد از ثبت سفارش از طریق پست پیشتاز انجام خواهد، زمان تقریبی تحویل برای تهران 2 الی 4 روز کاری و برای سایر استانها 3 الی 6 روز کاری می‌باشد.

هزینه پست پیشتاز برای تمامی سفارشات در حال حاضر 37 هزار تومان می‌باشد.

پیگیری مرسوله‌های پستی:

همانطور که می دانید ارسال کالا با پست پیشتاز بین 2 تا 6 روز کاری به طول می انجامد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید برای پیگیری مرسوله پستی خود به سایت اداره پست مراجعه کنید.

سامانه رهگیری مرسولات پستی (post.ir)

فیلتر بر اساس شهر محصول
ماویتا
فیلتر بر اساس شهر محصول
ماویتا